Proč volat s námi

Jste jako zákazník nespokojen se službami a komunikací svého mobilního operátora? Vadí Vám, že když řešíte nějaký problém s telefonem, trvá deset minut, než se přes automatického robota infolinky dovoláte přímo člověku, od kterého potřebujete radu? Nebo se jen ptáte, zda lze volat levněji?

Jste vedoucí firmy, která pro svůj provoz potřebuje mobilní telefony? Uvažovali jsi někdy nad tím, jakou položku tvoří telefonování v rozpočtu Vaší firmy? Víte, že už jsme mnoha firmám pomohli k tomu, aby každý měsíc ušetřily značnou částku - viz reference?

Kalkulátor tarifu

minut
SMS
MB

Co tedy s námi získáte?

Proč volat s námi
  • budete volat až od 1 Kč za volnou minutu, včetně DPH
  • nastavíte si služby tak, že budou přesně odpovídat tomu, co využijete. Díky tomu ušetříte!
  • neprovolané minuty a zbylé volné sms se Vám převedou do dalšího měsíce. Pokud jich bude větší množství, můžete si dočasně snížit tarif, dokud je nevypotřebujete. Díky tomu opět ušetříte!
  • budete mít smlouvu na dobu určitou, od které ale můžete odstoupit vždy měsíc po konci účtovacího období.
  • osobního operátora – na info lince nebude automat, ale profesionál‘
  • a samozřejmě si můžete ponechat své současné telefonní číslo!

Specializujeme se na optimalizaci a osobní poradenství – jak jednotlivcům, tak společnostem dokážeme šetřit peníze za mobilní služby. A zdaleka nejde jen o úsporu!

Jak optimalizace funguje?

Pro základní orientaci zkuste použít naši KALKULAČKU NÁKLADŮ (viz výše). Zadejte údaje a srovnejte výhodné tarify a balíčky Virtaul dream s měsíční fakturou od svého operátora.

Nejste si jistí, nebo je propočet složitější?

Neváhejte nás kontaktovat, prosím. Rádi Vám poradíme a společně přijdeme na možnost, která Vám bude nejvíce vyhovovat. Osobní přístup je pro nás hlavní zásadou. Pro optimalizaci nákladů stačí zaslat vyúčtování služeb u jednotlivých telefonních čísel za 3 měsíce, nejlépe za březen, srpen a listopad. My vše propočítáme, zkonzultujeme s Vámi a navrhneme řešení. Poradenství je samozřejmě ZDARMA!